Směnárna 4.3 - program pro směnárny

FORTIA spol. s r.o.
- autor software pro směnárny a adresáře firem ALP (program pro evidenci a tisk adres, kontaktů)


Mapa stránek


Směnárna - soubory ke stažení

Demoverze programu Směnárna a Kurzovní lístek

Zde si můžete stáhnout nejnovější demoverzi programu Směnárna, jehož součástí je program Kurzovní lístek pro zobrazování kurzů na sekundárním monitoru, případně si můžete stáhnout jen program Kurzovní lístek pro samostatné použití (bez návaznosti na program Směnárna).

Programy lze instalovat v prostředí Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8. Při instalaci ze souboru získaného stažením z těchto webových stránek spusťte stažený soubor s příponou EXE (případně dekomprimovaný ze souboru ZIP) a dále postupujte podle pokynů instalačního programu.
V průběhu instalace program nabízí možnost zvolit složku, do níž bude nainstalován. Po ukončení instalace Vás instalační program vyzve k restartování systému. Tuto výzvu akceptujte po instalaci v operačním systému Windows 98 a ME. V případě instalace v operačním systému Windows XP, Vista, 7 a 8 restartovat nemusíte.

Po instalaci programu Směnárna spusťte soubor aplikace Smenarna.exe ze složky, do ní jste program nainstalovali. Zadejte první heslo "demo" a své jméno a příjmení. V základní nabídce programu zvolte položku "Služby – Umístit ikonu na plochu", abyste program mohli jednoduše spouštět z plochy. Po stisknutí klávesy F1 v základní nabídce se otevře podrobná příručka k programu, kde najdete pokyny k jeho nastavení a používání.

Po instalaci programu Kurzovní lístek spusťte soubor aplikace SmZobrazKL.exe ze složky, do ní jste program nainstalovali. Až se zobrazí výchozí tabulka s kurzy, klávesou F1 otevřete příručku k programu, kde najdete všechny potřebné informace o konfiguraci a funkcích programu. Klávesou F3 lze vyvolat základní konfigurační okno, kde je mimo jiné tlačítko s názvem "Ikona na plochu", na které stačí kliknout.

Ke stažení:

smenarna-demo.exe (13700 kB | 1.12.2012) - Demo Směnárna 5.12 pro Win

smenarna-demo.zip (13700 kB | 1.12.2012) - Demo Směnárna 5.12 pro Win

kurzovni-listek-demo.exe (6500 kB | 1.12.2012) - Demo Kurzovní lístek

kurzovni-listek-demo.zip (6500 kB | 1.12.2012) - Demo Kurzovní lístek