WinAlp - software pro správu a hromadný tisk adres a kontaktů

FORTIA spol. s r.o.
- autor software pro směnárny a adresáře firem ALP (program pro evidenci a tisk adres, kontaktů)


Mapa stránek


WinAlp 5.0

WinAlp
  • je program pro evidenci, třídění a správu kontaktů či klientů a s nimi souvisejících informací a pro hromadnou práci s kontakty, jako je tisk vybraných adres na štítky a obálky i se zpáteční adresou a logem. Vyniká jednoduchými ale bohatými možnostmi třídění a filtrování kontaktů, přiřazováním dokumentů a jiných souborů ke kontaktům, možností evidence abonentů a termínů předplatného a řadou dalších užitečných funkcí, které Vám zjednoduší a urychlí práci a umožní organizovat adresář podle Vašich potřeb.
  • díky funkci importu ze standardních databází Vám umožní rychle a jednoduše převzít data z Vašich stávajících nebo jiných adresářových databází.
  • může být Vaším každodenním pomocníkem, který Vám bude šetřit čas, pomáhat vytvářet pořádek v kontaktech a informacích o přátelích, příbuzných, spolužácích a kantorech, klientech, obchodních partnerech, o výsledcích jednání, zápůjčkách, o jakýchkoli důležitých událostech, které s Vašimi kontakty souvisejí.
  • je výjimečný praktičností, jednoduchostí a přitom výkonností z hlediska zadávání nových adres a jiných kontaktních údajů, vyhledávání, třídění a hromadné práce s kontakty.
  • Vám nabízí velmi dobře propracovaný a jednoduchý systém tisku adres na etikety a obálky. Tisk byť jediné adresy na obálku či štítek se vyplatí z hlediska kvality. Tisk desítek, stovek či tisíců adres je otázkou několika kliknutí myši.
  • je vhodný pro vedoucí pracovníky, manažery, sekretářky, obchodníky, právníky, lékaře, znalce, hospodářky škol, nadace, instituce pořádající kulturní či školicí akce, kurzy či semináře. Dále pro realitní a cestovní kanceláře, agentury a umělce, kteří pořádají výstavy, koncerty, představení a posílají pozvánky na vernisáže, vystoupení, premiéry, ale i pro zájmové organizace, sportovní a jiné kluby - pro všechny lidi, kteří mají počítač a zájem mít přehledný pořádek v adresách, telefonních číslech, elektronických adresách.
  • lze provozovat i v síti, přičemž hromadné operace s kontakty můžete provádět nezávisle na ostatních uživatelích.
  • díky jednoduchému exportu a importu si můžete kontakty vyměňovat se svými vzdálenými spolupracovníky či partnery například tak, že soubor s exportovanými kontakty zašlete v příloze elektronické zprávy a příjemce si vybrané kontakty převezme do svého adresáře importem. Při exportování i importování kontaktů si můžete zvolit, zda přenos bude proveden včetně zatřídění kontaktů a s texty v komentářích.
  • nabízí vyhledání a označení duplicitních kontaktů v aktuálním adresáři nebo ve všech založených adresářích.
  • disponuje funkcemi jako uchování výběru kontaktů, zprostředkování výběru jinému uživateli v síti, invertování výběru, přenos vybraných kontaktů mezi až deseti adresáři.

 

Řekli o programu WinAlp

Šéf stavební firmy:
„WinAlp je nejvyužívanější a nejužitečnější program, který tu máme.“

Sekretářka vzdělávací instituce při předvádění programu:
„Spíš mně řekněte, co ten program s adresami neumí.“

Makléř realitní kanceláře:
„Bez WinAlpu už si práci vůbec nedovedu představit, mám v něm všechno.“

Pořadatel kulturních akcí:
„Asi tu mám viry, nemůžu spustit adresář. A dokud mi ho nerozchodíte, můžu zůstat doma.“