Software, program pro směnárny, směnárna, adresář firem, tisk na štítky, tisk obálek, správa kontaktů, hromadný tisk

FORTIA spol. s r.o.
- autor software pro směnárny a adresáře firem ALP (program pro evidenci a tisk adres, kontaktů)


Mapa stránek


Winalp - software pro správu a tisk adres
  • evidence, správa kontaktů
  • hromadná práce s kontakty
  • tisk adres na štítky a obálky
  • třídění, filtrování, řazení adres

Směnárna - software pro směnárny
  • program pro Směnárny
  • nákup valut, deviz
  • korunová pokladna
  • odpovídá předpisům ČNB


FORTIA s.r.o. - software, hardware, poradenství v IT

Společnost FORTIA s.r.o. byla založena v roce 1992 a od té doby se zabývá komplexními službami v oblasti IT a tvorbou softwarových aplikací, zejména programů pro praktickou správu kontaktů, pro směnárny, ale i programováním na zakázku.

Poradenství

Realizujeme komplexní dodávky výpočetní a kancelářské techniky, tuzemského i zahraničního software, dodávky přizpůsobujeme podle požadavků a potřeb klienta. V tomto oboru máme dlouholeté zkušenosti. Na vyhodnocení zakázky mají vliv jakost a spolehlivost, předpokládaná morální životnost techniky, možnosti rozšiřování hardware a software, výhledové potřeby klienta a samozřejmě i cena.

Péče o zákazníka

Instalací dodávky spolupráce s klientem většinou nekončí. Nabízíme následný servis, rozšiřování hardware a software, poradenství, dodávky spotřebního materiálu přímo na pracoviště (např. originální náplně nebo speciální papíry do tiskáren). Dále zajišťujeme řešení případných problémů spojených s provozem výpočetní techniky včetně zálohování dat, reinstalace operačních systémů, obnovy dat, správy sítí. Vycházíme ze zkušenosti, že výpočetní techniku je třeba nakupovat i s technickou podporou.

Vlastní programy

Již před založením společnosti jsme se věnovali vývoji aplikačních programů. Od roku 1989 se autoři věnují programovému vybavení pro podporu směnárenské činnosti, které po celou dobu upravujeme podle legislativních změn a požadavků ČNB. Od roku 1993, kdy jsme vytvořili první verzi programu pro správu kontaktů s tiskem adres na obálky a etikety, máme zkušenosti v této oblasti.

Kromě těchto hlavních produktů, jimž se věnuje stále, jsme vytvořili řadu doplňkových programů pro směnárny (programy pro podporu bezhotovostních obchodů, pro sdružování dat z více směnárenských pracovišť, pro doplňkový prodej zboží a služeb se skladovou evidencí, pro zobrazení kurzů na sekundárním monitoru) a zakázkově například software pro bankovní sektor, pro prodej a pronájem lešení a bednění, pro prodej písku a štěrku, program pro evidenci a pronajímání ubytovacích kapacit cestovními kancelářemi aj.